Návrhy a realizace
výstavních stánků

Specializujeme se na návrhy, zhotovení a realizace výstavních stánků. Realizujeme systémové, ale zejména atypické expozice s originálním designem, který zaujme klienty i obchodní partnery.

Výstavní stánky na míru

Zabýváme se designovou projekcí, výrobou a instalací výstavních stánků. Výstavní stánky na míru realizujeme pro české i zahraniční klienty kdekoliv v Evropě. Mnohé z našich expozic získaly ocenění nejlepší expozice veletrhu. Expozici koncipujeme tak, aby splnila klientem stanovené cíle. Ať už potřebujete přilákat nové zákazníky, představit produktové novinky, setkávat se s obchodními partnery či ohromit konkurenci, se vším vám pomůžeme. Zároveň zajistíme výrobu stánků na míru, pronájem nábytku i kompletní zajištění služeb.

Proč si vybrat právě nás?

  • Stánek přizpůsobíme účelu vaší prezentace
  • Nabízíme široký výběr možností realizace
  • Samozřejmostí je kvalitní provedení
  • Dopravainstalace expozice
  • Flexibilita
  • Dodržujeme termíny!

Atypické expozice

Přilákejte klienty a obchodní partnery originální expozicí! Využijte atypické výstavní stánky, které navrhneme přímo na míru. Atypické expozice vynikají neomezenou možností designového ztvárnění. Přejete si vyvýšenou a podsvícenou podlahu, designové stěny se světelnými efekty, 3D logaLED panely či interaktivní kiosky? Nic pro nás není problém. S naší atypickou expozicí za každých okolností vystoupíte z davu. Sdělte nám svá přání, zavolejte nám!

Systémové expozice

Hledáte cenově dostupný výstavní stánek? Pak právě pro vás bude vhodná systémová expozice. Tyto výstavní stánky jsou založeny na principu „LEGO“ stavebnice. Vynikají snadnou a rychlou instalací a příznivou cenou. Výplň kovových rámů lze libovolně polepit reklamní grafikou. Systémové expozice na přání vybavíme pultem, prosvětlenou reklamou a nábytkem. Využijte ekonomické řešení výstavního stánku, zašlete nám e-mail.

3D návrhy

Návrhy výstavních expozic a interiérů svěřujeme do rukou oboru znalých designérů. Ti na poli výstavnictví a návrhů interiérů pracují řadu let a podílejí se na stovkách projektů realizovaných pro české, ale i velké zahraniční společnosti.

Jak vybrat výstavní stánek?

1

Velikost, tvar a rozpočet

Před první konzultací si promyslete, co od výstavního stánku očekáváte? Stěžejní pro první pracovní fázi jsou velikost a tvar výstavní plochy a rozpočet, který jste ochotni pro expozici vyčlenit.

2

Účel expozice

Má expozice oslovit nové zákazníky, představit produktové novinky, sloužit k setkání s obchodními partnery nebo podráždit konkurenci?

3

Ostatní zařídíme my...

Vše umíme za pomocí designu, hry světel a stínů i moderního vybavení zařídit.